NCAA فوتبال آلاباما و Lsu در داغترین چهره خارج ا

کاملاً مشهود است که این بار، بچه‌هایی که در طول فصل پیش فصل می‌نشینند تا برنامه‌های فصل عادی را تنظیم کنند، نمی‌توانستند بیشتر از این درست عمل کنند. طرفداران فوتبال NCAA در سرتاسر کشور در حال حاضر به چیزی که به راحتی می توان آن را داغ ترین بازی تا کنون در این فصل توصیف کرد، توجه دارند. روز شنبه 5 نوامبر، شماره 2 آلاباما کریمسون تاید در ساعت 20:00 به وقت شرقی میزبان شماره 1 ببرهای LSU خواهد بود. با 8-0 و 5-0 در هر کنفرانس کنفرانس، ببرها و جزر و مد می خواهند از این هفته خداحافظی استفاده کنند تا همه چیز را با هم جمع کنند و باتری ها را دوباره شارژ کنند، به چند بازیکن آسیب دیده استراحت دهند و تیم هایشان را تقویت کنند، زیرا شاید این باشد. بزرگترین بازی این دو تیم در این فصل

این یک بازی به خوبی می تواند تعیین کند که چه کسی به جام قهرمانی ملی راه پیدا می کند. با وجود اینکه نیک سابان، سرمربی آلاباما تاکید کرده است که در این هفته کار متفاوتی انجام نخواهد داد، اما بدیهی است که علیرغم تلاش هایش برای وارد کردن تیم به طرز فکر درست، بازیکنان و هواداران همه می دانند که اینطور نیست. فقط یک بازی کنفرانسی دیگر." این زمان واقعاً خوبی برای سابان و خدمه اش است. روزهای اضافی ممکن است همان چیزی باشد که خط حمله برای بازیابی برخی از بازیکنان اولیه خود به آن نیاز دارد. بارت جونز هفته گذشته با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد. او توانست ریکاوری کند و مقابل تنسی بازی کند، اما استراحت اضافی مطمئناً به بهبودی او کمک خواهد کرد. سیروس کوانجو در بازی روز شنبه از ناحیه زانو مصدوم شد و حالا قرار است ادامه فصل را از دست بدهد. روزهای اضافی ممکن است به نگهبان آنتونی استین اجازه دهد تا از ضربه مغزی که چند هفته قبل در مقابل اوله میس متحمل شده بود، بهبود یابد. شکی نیست که ببرهای LSU نیز از یک هفته بیشتر قبل از رسیدن به توسکالوزا سود می برند. آنها باید تعادل مناسب را از استراحت کافی پیدا کنند، اما به اندازه کافی تیز بمانند تا حرکت خود را از دست ندهند.

ببرها هر هفته بهتر و بهتر می شوند. آیا هفته استراحت اضافی باعث کاهش سرعت آنها می شود؟ گفتنش سخته این بازی به گونه ای ساخته شده است که فشار بر دو تیم وارد می شود. رتبه 1 در رده بندی BCS در خطر است. علاوه بر این، به دلیل انتظار طولانی، چیزی شبیه به Super Bowl در اطراف این بازی ایجاد شده است، و انتظارات برای این مسابقه تلویزیونی ملی بسیار بالاست. Sooners قبلاً اولین بازی فصل خود را مقابل Texas Tech حذف کرده است. اوکلاهاما استیت و بویز استیت به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند اما یک بازی کمتر در این فصل انجام داده‌اند. کلمسون و استنفورد نیز در این فصل عالی هستند، اما تا اینجای مسابقات، این دو تیم هستند که تصمیم می گیرند چه کسی برای قهرمانی ملی بازی کند. در سه بازی اخیر خود، LSU 124 امتیاز در مقابل کسب کرده و تنها 28 امتیاز را از آن خود کرده است. این شامل بازی‌های مقابل فلوریدا شماره ۱۷ و آبرن شماره ۲۰ می‌شود. خطوط رسمی شرط بندی فوتبال برای این بازی هنوز مشخص نشده است. اما با وجود بازی در جاده، حدس می‌زنم که آبرن دست بالا را خواهد داشت.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید : https://sportshart.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *